O nas

Bezpieczny Punkt powstał w odpowiedzi na zwiększoną liczbę niebezpiecznych incydentów, które coraz częściej spotykają w bezpośrednim sąsiedztwie. Wykorzystujemy Potrójne Prawo Pareto, które mówi o tym, że 1 procent działań wystarczy, aby uzyskać 50% efektu. Efektem w tym przypadku może być życie i zdrowie Twoje lub Twoich bliskich. Skupiamy się na szkoleniu z zakresu samoobrony w Twoim codziennym otoczeniu oraz przygotowaniu szkół, firm, placówek państwowych na wypadek ataku „Active Shooter” – uzbrojonego napastnika, którego celem jest zaatakować i zabić lub zranić jak największą liczbę osób.

Wypełnij formularz kontaktowy na dole, dzięki któremu wspólnie ustalimy jak możemy Ci pomóc.
Po wypełnieniu skontaktujemy się z Toba, aby dowiedzieć się na czym zależy Tobie oraz czy jesteśmy odpowiednim dla Ciebie wyborem.

Rozmowa jest niezobowiązująca 

Active Shooter

Podczas tego szkolenia w wyznaczonymi przez Ciebie miejscu – firmie, placówce, szkole przygotujemy Ciebie i Twój zespół na wypadek ataku uzbrojonego napastnika. Podczas szkolenia poznasz postępowanie w przypadku wtargnięcia do Twojego miejsca pracy. Dowiesz się jak reagować podczas zamachu, ataku uzbrojonego napastnika w galerii czy też imprezy plenerowej. Przepracujecie system UCIEKAJ – CHOWAJ SIĘ – WALCZ! Niezwykle praktyczne szkolenie, które pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie oraz zwiększyć swoją pewność siebie. Szkolenie nigdy nie wygląda tak sam! Przygotujemy je indywidualnie dla każdego klienta! W zależności od specyfiki miejsca działań, codziennych zadań uczestników oraz. Indywidualnych potrzeb uczestników. Jednym z miejsc gdzie nasza pomoc ma bardzo duże znaczenie to szkoły i praca z personelem szkoły, które wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo naszych dzieci.

Samoobrona

Szkolenie, które zmienia sposób myślenia uczestników na swój temat. Pokazuje jak naprawdę zachowają się podczas wystąpienia wysokiego stresu w warunkach treningowych. Szkolenie pozwoli Ci oswoić się ze stresem oraz przygotować schematy działania, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo. Dowiesz się jak unikać sytuacji konfliktowych, które mogą być zapalnikiem dla napastnika. Na warsztatach pracujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i pracujemy w Twoim naturalnym środowisku. Jeśli jesteś np. lekarzem lub kosmetyczką pokażemy Ci jak zachować się w Twoim gabinecie oraz przećwiczymy w praktyce scenariusz ataku w Twojej pracy.

Formularz kontaktowy

    Umów termin