63-840 Krobia, ul. Jesienna 1 | Rejestracja tel. 691 466 017

STUDIO TRENINGOWE

Treningi personalne + -

Trening personalny to spersonalizowane i indywidualne sesje treningowe, które są prowadzone przez wykwalifikowanego trenera. Trener personalny dostosowuje program treningowy do konkretnych celów, zdolności i preferencji klienta, zapewniając skuteczne i efektywne treningi. Wskazany w poprawie kondycji fizycznej, redukcji masy ciała, zwiększeniu siły i wytrzymałości oraz osiągnięciu innych fitnessowych celów. Trener personalny monitoruje postępy klienta, zapewnia technikę wykonywania ćwiczeń i motywację, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

 

Zdrowy kręgosłup + -

Zdrowy kręgosłup to grupowe treningi rehabilitacyjne, które są skuteczną formą poprawy zdrowia kręgosłupa, ponieważ łączą specjalistyczne ćwiczenia i monitorowanie z zaangażowaniem grupy osób o podobnych problemach. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy dostosowują ćwiczenia do potrzeb uczestników. 

Treningi obwodowe + -

Treningi obwodowe, znane również jako treningi obwodowe oporowe (circuit training), są formą treningu, w którym wykonywane są różnorodne ćwiczenia w krótkich seriach z minimalnym odpoczynkiem między nimi. Treningi obwodowe stanowią efektywną metodę poprawy wydolności, siły mięśniowej jak i spalania kalorii w celu redukcji masy ciała. 

 

Do największych zalet treningu obwodowego należą poprawa wytrzymałości organizmu i rozwój poszczególnych grup mięśni. Trening obwodowy to także doskonały sposób na redukcję tkanki tłuszczowej – tego rodzaju ćwiczenia pozwalają na spalanie kalorii w ekspresowym tempie.

 

Aktywna Mama + -

Zajęcia Aktywna Mama to specjalnie zaprojektowane treningi dla kobiet w ciąży, które mają na celu zapewnienie bezpiecznej i skutecznej formy aktywności fizycznej w tym ważnym okresie. Zajęcia skupiają się na wzmocnieniu mięśni, które są szczególnie obciążone w trakcie ciąży, tj. mięśnie brzucha, pleców, miednicy i nóg. Ćwiczenia pomagają również w utrzymaniu siły, elastyczności mięśni oraz poprawiają postawę ciała. Co więcej, nasze grupowe zajęcia Aktywna Mama to także przestrzeń do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów z innymi przyszłymi mamami oraz otrzymania wsparcia i motywacji od instruktora i reszty grupy.

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży to spokojne i bezpieczne zajęcia, które:
- zapobiegają bólom dolnego odcinka kręgosłupa,
- przygotowują ciało kobiety do porodu i połogu,
- sprawiają, że kobiety rzadziej odczuwają dolegliwości związane z ciążą (zaparcia, obrzęki, żylaki, itp.),
- wzmacniają mięśnie i utrzymują prawidłową sylwetkę,
- poprawiają kondycję i samopoczucie,
- stabilizują miednicę,
- wzmacniają mięśnie Kegla,
- zwiększają koordynację ruchową,
- ułatwiają powrót do formy oraz sylwetki sprzed ciąży.

Umów termin